خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش شرکت صنایع پمپ حریق ایران با هدف ارائه خدمات و کالاهای پشتیبان در حداکثر مطلوبیت به لحاظ کیفی و هم چنین متناسب با خواست و نیاز مشتریان در جهت حصول اطمینان خاطر افزایش رضایت و ایجاد وفاداری در انان در حوزه های عملیات گارانتی ، نگهداری و تعمیرات ، قطعات یدکی اصلی و دستورالعمل های نصب و نگهداری تشکیل گردیده است .

کلیه محصولات تولیدی شرکت صنایع پمپ حریق ایران از تاریخ فروش به مدت 24ماه مشمول گارانتی می باشد.

شرایط و ضوابط گارانتی شرکت صنایع پمپ حریق ایران

 1. انتخاب پمپ مناسب با شرایط بهره برداری
 • میزان آبدهی
 • ارتفاع پمپاژ
 1. رعایت دقیق مراحل نصب مطابق با دفترچه راهنما
 2. عدم وجود صدمات فیزیکی در هنگام حمل و نقل و جابه جایی و نصب
 3. عدم انجام هرگونه دستکاری و تعمیر توسط افراد غیر مجاز

نصب و نگهداری و تعمیرات :

طی سالیان اخیر دستگاه ها و تجهیزات رشد و تکامل روز افزونی پیدا کرده اندو همواره بحث نگهداری و تعمیرات آنها یکی از مهم ترین مسائل مدیران صنایع مختلف بوده است و در این رایطه تلاش هایی برای دستیابی به روش هایی جهت افزایش راندمان ، ایمنی و کاهش هزینه ها ادامه داشته است.

با اجرای برنامه موثر کنترلی ونظارتی بر وضعیت محصولات می توان هزینه های مستقیم و غیر مستقیم را برای مشتریان کاهش داد.

در واقع با پیش بینی زمان خرابی و تعمیر و کاهش هزینه تعمیرات و کاهش وقفه های زمانی در بهره برداری از محصولات می توان امکان برنامه ریزی موثر در عملکرد محصول ، افزایش ایمنی ، صرفه جویی های مالی و بطور کلی افزایش بازده اقتصادی را بوجود آورد.

اجرا ، بکارگیری و توسعه روش های نظارتی بر محصولات بعنوان ابزار نگهداری و تعمیرات ، باعث افزایش طول عمر محصولات و کاهش مصرف قطعات یدکی می گردد.

شرکت صنایع پمپ حریق ایران جهت ارائه اموزش و راهنمایی به مشتریان خود در خصوص

 1. آشنایی با پمپ (ساختار و کاربرد)
 2. نصب و بهره برداری ( شرایط نصب و نوع اتصالات،بازرسی قبل راه اندازی،راه اندازی )
 3. تعمیرات (آببندی،یاتاقان ها،روانکاری،عیب یابی،دمونتاژ،مونتاژمجدد و قطعات یدکی)
 4. آشنایی کلی با قسمت ها وبخش های مختلف شاسی ماشین آتش نشانی مانند :موتور،سیستم نیروی محرکه،گیرباکس،محورها،PTO،سیستم برقی خودرو،اتاق و…
 5. آشنایی کلی با قسمت ها و بخش های مختلف شاسی ماشین آتش نشانی(ابزارشناسی خودرو)مانند :پمپ ها ،مخازن آب و فوم ،مانیتور،کابین ها ،هولدرها و…

در همین راستا شرکت صنایع پمپ حریق ایران با انتشار دفترچه های راهنمای نصب ونگهداری محصول و هم چنین با پشتیبانی فنی وتعامل خود با مشتریان را در راستای استفاده بهینه از محصولات وکاهش خرابی ها افزایش داده است .

قطعات یدکی اصلی

بدون شک آنچه وفاداری مشتریان به یک نام تجاری را جاودانه خواهد ساخت،محصولی که به وی عرضه داشته اید نیست،بنابراین ما در این باوریم در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز،مشتری چشم انتظار، ارزش و احترام و اهمیتی است که پس از خرید برای وی قائل می شوید. مادر واحد قطعات یدکی شرکت پمپ حریق ایران خود را متعهد می دانیم که اهمیت و احترام به مشتری را،در تامین به موقع قطعات اصلی و با کیفیت با بهای مناسب و در حد نیاز وی خلاصه نماییم.